Телепрограмма на сегодня, 22 ноября, среду

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
Сейчас Утром и днем Вечером и ночью Весь день
National Geographic
3:00 Инстинкт выживания: Смертельное море.
3:50 Исследователь 2.0: Глобальное потепление с Биллом Наем.
4:35 Научные глупости: Серия 33.
5:00 Код опасности: Серия 11.
5:25 Сделай или умри: Убийственная стремнина.
5:50 Популярная наука: Громи и хватай.
6:15 Популярная наука: Гром и молния.
6:40 Научные глупости: Барбекю и гамаки.
Cartoon Network
3:30 М/с "Отряд курят кун-фучих".
4:00 М/с "Проказник Энджело".
4:10 М/с "Проказник Энджело".
4:25 М/с "Проказник Энджело".
4:35 М/с "Проказник Энджело".
4:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:50 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
6:10 М/с "Nexo Knights".
6:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
1+1
1:45 Т/с "Таємниця твердині шифрів", 8 і 9 с.
5:20 ТСН.
6:30 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
СТБ
2:45 Нічний ефір.
4:00 "Україна має талант!", 6 сезон, 1 еп.
6:10 "Все буде добре!".
ICTV
3:05 Т/с "Морська поліція. Лос-Анджелес", 6 сезон, 6 с.
3:50 Анекдоти по-українськи.
4:05 Скарб нації.
4:15 Еврика!
4:20 Студія Вашингтон.
4:30 Факти.
4:50 Т/с "Відділ 44", 83 с.
5:35 Громадянська оборона.
6:30 Ранок у великому місті.
Новый канал
2:45 Зона ночі.
4:50 Абзац!
5:40 Абзац!
6:40 М/с "Історії Тома і Джеррі".
К1
2:40 Т/с "Ти - моє життя", 90 і 91 с.
4:05 "Три сестри".
5:05 "Рецепти щастя".
5:50 "Спеція".
6:30 "Top Shop".
ТЕТ
3:15 Т/с "Віталька".
5:10 М/ф "Навколо світу мимоволі".
5:20 М/ф "Сімейний марафон".
5:30 Корисні підказки.
6:00 Т/с "Байдиківка".
6:30 Казка з татом.
НТН
2:55 "Речовий доказ".
3:50 "Легенди бандитської Одеси".
5:00 "Правда життя. Професії".
5:30 Т/с "Кулагін та партнери".
Fox HD
3:30 Т/с "Слепая зона", 1 сезон, 21 с. "Чей нелёгкий путь".
4:15 Т/с "Морская полиция: Cпецотдел", 9 сезон, 10 с. "Грехи отца".
4:55 Т/с "Морская полиция: Лос-Анджелес", 6 сезон, 11 с. "Шарлатанство".
5:45 Т/с "Как сказал Джим", 3 сезон, 29 с.
6:10 Т/с "Как сказал Джим", 4 сезон, 1 с.
6:35 Т/с "Как сказал Джим", 3 сезон, 27 с.
Интер
3:30 "Скептик".
3:55 "Вдалий проект".
4:30 Ток-шоу "Стосується кожного".
5:15 "Подробиці".
5:55 М/с "Ну, постривай!".
6:20 "Слідство вели..." з Леонідом Каневським.
UA: ПЕРШИЙ
2:50 Розсекречена історія. Навіщо потрібні українці, 2 ч.
3:45 Т/с "Чорна рада", 1 с.
4:25 Т/с "Чорна рада", 2 с.
5:20 Д/с "Південна Корея сьогодні", 14 с.
5:30 Д/с "Мистецький пульс Америки", 3 с.
6:00 Д/с "Столика Японія", 1 с.
6:30 Новини.
6:35 Доброго ранку, Країно!
Україна
3:00 Сьогодні.
3:50 Реальна містика.
4:45 Агенти справедливості, 3 сезон.
6:30 Ранок з Україною.
Прямой
0:00 Повтор вечірнього ефіру.
6:00 Ранок. "Новий день" з Юлією Шпачинською та Анатолієм Анатолічем.
К2
3:00 Все моє.
4:55 Мультфільми.
6:30 Телеторгівля.
Пиксель
3:00 Улюблені мультфільми.
6:00 "ТіВі Абетка".
6:10 М/с "Кiвi".
6:30 "ТіВі Абетка".
6:40 М/с "Рiкша Раджу".
Fox Life
3:20 Т/с "Говорящая с призраками", 3 сезон, 16 с. "Отцовский долг".
4:05 Т/с "Белый воротничок", 3 сезон, 9 с. "На заборе".
4:50 "Американское путешествие Джейми", 2 эп. "Луизиана".
5:35 Т/с "Анатомия страсти", 13 сезон, 15 с. "Разборки в госпитале".
6:20 Т/с "Анатомия страсти", 13 сезон, 16 с. "Кто он?".
МАЛЯТКО ТV
3:00 Д/с "Логос".
3:45 Збірник пісень.
4:00 Читаночка.
4:40 Збірник пісень.
5:00 Д/с "Логос".
5:45 Збірник пісень.
6:00 М/с "Луї малює світ".
6:15 М/с "Лисенятко Пабло".
6:25 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
6:40 М/с "Зоосвіт".
CGTN-Русский
3:15 WOW.
3:45 Chinese cuisine.
4:00 China Today.
4:15 Documentary.
4:45 Documentary.
5:15 Feel At Home.
5:45 Q&A.
6:00 News.
6:30 Documentary.
TV-5 Monde
3:39 TV5MONDE Le Journal.
3:59 Meteo.
4:02 La Guerre Des Graines.
5:00 TV5MONDE Le Journal.
5:20 Meteo.
5:25 Une Brique Dans Le Ventre.
5:53 C Dans L'air.
Индиго TV
2:25 "Єврочекін", 11 і 12 еп.
3:55 "Життя в іншому вимірі", 22 еп.
4:45 "Міста". Тревел-шоу.
6:00 "Чотири мачо та удача". Реаліті-шоу, 21 еп.