Телепрограма на сьогодні, 26 травня, суботу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
5 канал
10:25 П'ятий поверх.
10:55 Погода на курортах.
11:00 Час новин.
11:05 Майстри ремонту.
11:25 Феєрія мандрів.
12:00 Час новин.
12:10 Олімпійські історії.
12:35 Прес-конференція щодо ситуації у зоні АТО.
12:55 Погода в Україні.
13:00 Час новин.
13:10 Відкрита церква.
13:35 Навчайся з нами.
Парламентський канал РАДА
10:00 Година запитань до Уряду.
11:00 PROПарламент.
12:00 Євродержава. Здобутки України.
12:30 Документальний фільм.
12:40 #ПолітикаUA.
13:00 Інтерв'ю Голови Верховної Ради України.
13:20 Документальний фільм.
13:40 #ПолітикаUA.
Перший Діловий
10:30 Ого, які люди!
11:00 Новини.
11:10 Ми вам покажемо!
11:30 Споживча довіра.
12:00 Новини.
12:12 Феєрія мандрів.
12:32 Курс інтер'єру.
12:42 Транспорт.
13:00 Новини.
13:11 Бізнес-гість.
13:35 Ого, які люди!
Канал 24
10:40 Підсумки дня.
10:55 Погода України.
11:00 Новини.
11:30 Майкл Щур.
11:55 Погода України.
12:00 Техніка війни.
12:30 Безумний світ.
12:45 Політична кухня.
12:55 Погода України.
13:00 Новини.
13:20 Грані правди.
13:30 Згадати все.
13:45 Спорт IQ.
DW
10:15 Documentaries. A Longing for Authority.
11:00 DW News.
11:15 Sarah's Music - Contemporary Classical.
11:30 Focus on Europe - Spotlight on People.
12:00 DW News.
12:15 Europe in Concert - Top Acts Live. Parov Stelar.
13:00 DW News.
13:15 Reporter - On Location.
13:30 Euromaxx - Lifestyle Europe.
ЧП.INFO
10:39 Студія "ЧП.Info".
10:48 Служба розшуку дітей.
10:54 Огляд надзвичайних подій.
11:00 Інтерв'ю.
11:26 Огляд надзвичайних подій.
11:31 Спецрепортаж.
11:38 Рубрика.
11:41 Огляд надзвичайних подій.
11:46 Служба розшуку дітей.
11:53 Проти катувань.
12:00 Дискусійна програма "Відкритим текстом".
12:31 Огляд надзвичайних подій.
12:36 Спецрепортаж.
12:43 Рубрика.
12:46 Спецрепортаж.
12:51 Огляд надзвичайних подій.
13:00 Інтерв'ю.
13:26 Огляд надзвичайних подій.
13:31 Спецрепортаж.
13:38 Рубрика.
13:41 Огляд надзвичайних подій.
13:46 Служба розшуку дітей.
CNN
10:30 Erin Burnett OutFront (CNNI). May 26, 2018.
11:00 CNN Newsroom.
13:00 Amanpour.
13:30 Inside Africa. Sudan's Pyramids.
CGTN-Русский
10:45 Q&A.
11:00 News.
11:30 WOW.
12:00 Travelogue.
12:30 Feel At Home.
13:00 News.
13:15 Making Money.
13:45 WOW.
France 24
10:45 Political Brief.
10:58 Weather World.
11:00 News.
11:15 The Observers.
11:21 You Are Here.
11:28 Weather World.
11:30 News.
11:45 The 51%.
11:58 Weather World.
12:00 News.
12:16 France In Focus.
12:28 Weather World.
12:30 News.
12:45 Encore!
12:58 Weather World.
13:00 News.
13:10 Talking Europe Part 1.
13:28 Weather World.
13:30 News.
13:40 Talking Europe Part 2.
TV-5 Monde
10:39 Les Enquetes De Mirette.
10:50 Les Enquetes De Mirette.
11:01 Heidi.
11:25 1 Jour, 1 Question.
11:27 100% Animal.
11:59 7 Jours Sur La Planete.
12:26 Destination Francophonie.
12:32 TTC - Toutes Taxes Comprises.
13:00 Midi En France.
ЕКО ТБ
10:40 Програми Еко-ТБ.
13:25 Життя прекрасне.
CNBC
10:30 The Brave Ones: Min-Liang Tan, CEO of Razer.
11:00 Nightly Business Report.
11:30 On the Money.
12:00 The Business of Formula E: Building Rome in a Day.
12:30 World Sailing Show.
13:00 CNBC Sports: US PGA Tour: AT&T Byron Nelson.
Сонце
9:30 Т/с "Мислити як вбивця", 3 сезон, 16 і 17 с.
11:15 Т/с "Місце злочину: Лас-Вегас", 6 сезон, 13 і 14 с.
13:10 Паралельний світ.
Еспресо TV
10:05 "PRO здоров'я" з Іриною Коваль.
11:00 Новини.
11:05 Коментар.
11:30 Шустрова Live.
12:00 Новини.
12:10 Коментар.
13:00 Новини.
13:05 Міжнародний огляд з Юрієм Фізером.
13:30 "PRO кіно UA".
Investigation Discovery
10:05 Преступления из прошлого, 4 сезон, 4 эп. Вежливый убийца.
11:00 Преступления из прошлого, 4 сезон, 5 эп. Потерянный рай.
11:55 Пропавшие без вести, 8 сезон, 7 эп. Молчаливый сын.
12:50 Пропавшие без вести, 8 сезон, 8 эп. Американская готика.
13:45 Пропавшие без вести, 8 сезон, 9 эп. Тот, кто сбежал.
Food Network
10:35 Завтрак у Бобби, 6 сезон, 14 эп. Пляжный завтрак.
11:00 Готовим впрок с Рэйчел Рэй, 5 сезон, 4 эп. Великолепные супы.
11:50 Секреты выпечки от Анны Олсон, 1 сезон, 13 эп. Песочное печенье.
12:15 Секреты выпечки от Анны Олсон, 1 сезон, 14 эп. Слоеный торт.
12:40 Кафе, закусочные и забегаловки, 26 сезон, 3 эп. Невероятные порции.
13:05 Кафе, закусочные и забегаловки, 26 сезон, 4 эп. Швейцарские лакомства, бутерброды и сосиски.
13:30 Кухня, 12 сезон, 3 эп. Выгодно и вкусно.
ZIK
10:30 Перша передача.
11:00 Злий дім.
12:00 Художній фільм.
13:30 HARD з Влащенко.
AZTV
10:30 Х/ф "Тысяча слов".
11:55 "Находчивые".
12:30 "Шахматный клуб".
13:00 "Новости".
13:30 "Пульс дня".
Караван TV
10:00 Studio Moderna.
11:00 Телемагазин "Версаль".
13:00 Eko Sale.
13:30 Studio Moderna.