Телепрограма на сьогодні, 20 січня, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
National Geographic
16:10 Осушить океан, 6 эп. Смертельно опасный Тихий океан.
17:00 Т/с "Кремниевая долина", 1 с. "Часть 1: print ("hello, world")".
17:45 Т/с "Кремниевая долина", 2 с. "Часть 2: Псевдокод".
18:30 История десятилетий, 16 эп. Революция интернета.
18:55 История десятилетий, 20 эп. Поколение проводов.
19:20 Как устроен интернет: 50 лет онлайн.
Cartoon Network
16:20 М/с "Вся правда о медведях".
17:00 М/с "Окей, Кей О. Будем героями!".
17:10 М/с "Окей, Кей О. Будем героями!".
17:25 М/с "Юникитти".
17:35 М/с "Юникитти".
17:45 М/с "Юникитти".
18:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:25 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:45 М/с "Ручей Крэйга".
18:55 М/с "Ручей Крэйга".
19:10 М/с "Облачно, возможны осадки в виде фрикаделек".
19:20 М/с "Облачно, возможны осадки в виде фрикаделек".
19:35 М/с "Бен 10".
1+1
14:40 Х/ф "Швидкість".
17:00 Х/ф "Швидкість 2: Круїз під контролем".
19:30 "ТСН-Тиждень".
СТБ
16:05 "X-Фактор", 9 сезон, 9 еп. Кастинг у Харкові.
19:00 "Слідство ведуть екстрасенси".
ICTV
15:00 Х/ф "47 ронінів".
17:00 Х/ф "Вікінги".
18:45 Факти тижня. 100 хвилин з Оксаною Соколовою.
Новий канал
14:00 Х/ф "Людина зі сталі".
16:40 Х/ф "Зелений Ліхтар".
18:45 Х/ф "Хеллбой: Герой з пекла".
К1
13:30 "Орел і Решка. Перезавантаження. Америка".
17:35 "Вірю не вірю".
ТЕТ
15:00 4 весілля, 4 сезон.
17:00 М/ф "Ріо 2".
19:00 Т/с "Одного разу під Полтавою".
19:30 Танька і Володька.
НТН
14:00 Х/ф "Рідна дитина".
16:50 Х/ф "Загін особливого призначення".
19:00 Х/ф "А зорі тут тихі...".
Fox HD
16:35 Т/с "Мыслить как преступник", 11 сезон, 14 с. "Заложница".
17:20 Т/с "Кости", 5 сезон, 17 с. "Смерть королевы".
18:05 Т/с "Кости", 5 сезон, 18 с. "Хищник в бассейне".
18:50 Т/с "Кости", 5 сезон, 19 с. "Рокер в химчистке".
19:30 Т/с "Кости", 5 сезон, 20 с. "Ведьма в гардеробе".
Інтер
15:35 Х/ф "Ноттінг Хілл".
18:00 Т/с "Велика маленька брехня", 4 і 5 с.
UA: ПЕРШИЙ
16:25 UA: Біатлон.
16:45 UA: Фольк.
17:45 Т/с "Іспанська легенда", 5 і 6 с.
Україна
12:50 Х/ф "Присягаюсь кохати довіку", 1-4 с.
16:50 Х/ф "Бабка", 1 і 2 с.
19:00 Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою.
Прямий
16:15 Ток-шоу "18 мінус" з Матвієм Ганапольським та Катериною Шенгелія.
17:00 "Репортер". Новини.
17:10 "Вата-шоу".
18:00 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
К2
16:00 Майстри ремонту.
18:00 Дачна відповідь.
Піксель
16:10 М/с "Слоненятко Ела".
16:40 М/с "Кейт і Мім-Мім".
17:10 М/с "Каю".
17:40 М/с "Шарлотта Суничка".
18:00 М/с "Октонавти".
18:20 М/с "Робокар Полі".
18:50 М/с "Сонік Бум".
19:20 М/с "Баранчик Шон".
Fox Life
16:10 Т/с "Номер 309", 165 с.
17:00 Т/с "Филармония", 5 с.
17:50 Т/с "Филармония", 6 с.
18:40 Х/ф "Ритм у меня под ногами".
МАЛЯТКО ТV
16:00 Телепродаж.
17:40 М/с "Лис Микита".
18:00 М/с "Якарі".
CGTN-Русский
16:00 Chinese Style Relationship 13.
16:45 Chinese Style Relationship 14.
17:30 Making Money.
18:00 News.
18:15 WOW.
18:45 Travelogue.
19:15 Feel At Home.
TV-5 Monde
16:10 Les Fermiers.
17:02 #Versionfrancaise.
17:30 Maghreb-Orient Express.
18:00 300 Millions De Critiques.
19:00 64' Le Monde En Francais - 1re partie.
19:26 Meteo.
19:30 L'invite.
Індиго TV
15:05 Т/с "Детектив Монк".
16:50 Т/с "Ясновидець".
18:30 Т/с "Закон і порядок: Спеціальний корпус".
Star Cinema
16:10 Х/ф "Чорна сукня".
17:45 Х/ф "Погана сусідка".
19:20 Х/ф "Мільйонер".
Star Family
16:05 Х/ф "Фото моєї дівчини".
17:35 Х/ф "Сестричка".
19:05 Х/ф "Мім Бім, або Чуже життя".